Хочете перейменування? Консультуйтеся!

Процедура зміни назви столичних вулиць, провулків, проспектів, бульварів, узвозів та проїздів ускладнилася. Відтепер ініціатор перейменування перш ніж подавати необхідні документи столичній владі буде змушений провести консультації з мешканцями цих вулиць-провулків і т.п. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова.

Документ визначає, що такі консультації можуть мати вигляд громадських слухань, зборів, збору підписів чи й зустрічей. Важливо, щоб до цього було долучено якомога більше людей. Результати консультації подаватимуться на ім’я міського голови разом із відповідним поданням-ініціативою про перейменування. Виняток зроблено лише для ініціатив, оформлених і підтриманих електронною петицією: там консультація не потрібна.

Як свідчить видання «Главком», упродовж 2014-2018 років у Києві перейменовано 206 об’єктів. Зокрема, і на виконання Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». У деяких випадках ці процеси викликали неоднозначно оцінку киян. Тож як тепер закріплюватиметься нова столична топоніміка, передбачити важко. Тим паче, що таки не всю її ще «декомунізували».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company