Хочете перейменування? Консультуйтеся!

Процедура зміни назви столичних вулиць, провулків, проспектів, бульварів, узвозів та проїздів ускладнилася. Відтепер ініціатор перейменування перш ніж подавати необхідні документи столичній владі буде змушений провести консультації з мешканцями цих вулиць-провулків і т.п. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова.

Документ визначає, що такі консультації можуть мати вигляд громадських слухань, зборів, збору підписів чи й зустрічей. Важливо, щоб до цього було долучено якомога більше людей. Результати консультації подаватимуться на ім’я міського голови разом із відповідним поданням-ініціативою про перейменування. Виняток зроблено лише для ініціатив, оформлених і підтриманих електронною петицією: там консультація не потрібна.

Як свідчить видання «Главком», упродовж 2014-2018 років у Києві перейменовано 206 об’єктів. Зокрема, і на виконання Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». У деяких випадках ці процеси викликали неоднозначно оцінку киян. Тож як тепер закріплюватиметься нова столична топоніміка, передбачити важко. Тим паче, що таки не всю її ще «декомунізували».

Напишіть відгук

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company