Готуючись до фестивального літа

Музей Майдану провів конференцію, на яку запросив організаторів українських історичних фестивалів. Зважаючи на карантин, спілкування відбувалося онлайн, у соціальній мережі «Facebook»: кожен мав змогу ставити запитання та коментувати саму трансляцію. Модерував дискусію співробітник музею Северин Наливайко.

Відбулось жваве обговорення запланованих українських фестивалів. Говорили і про заходи, яких нині бракує українцям. На думку Євгена Шатілова, куратора науково-популярного історичного фестивалю «Legio Historica»,  Україні не вистачає розважальних фестивалів. 

– Саме розважальних! – наголошує пан Шатілов. –  Бо звичні фестивалі з історичною проблематикою несуть в собі військово-патріотичну тематику, яку люди сприймають як політичну акцію, і це багатьох відлякує.

Майже всі учасники дискусії зійшлися на думці, що нам бракує археологічних фестивалів…

З цього приводу Марина Мірзаєва, громадська діячка, порадила ймовірним організаторам такого дійства найперше визначити цільову аудиторію і «по-доброму «зациклитись» на локальних речах, котрі б зацікавили учасників цього такого наукового і популярного напрямку…»

Музей Майдану і надалі має намір модерувати організацію різноманітних заходів і фестивалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company