Грінченківський «Знак «Оскара»

Фільм «Ольга» французького режисера Елі Граппа побореться за премію «Оскар» від Швейцарії. Це художня кінорозповідь про Євромайдан через історію 15-річної української гімнастки. Головну роль втілила Анастасія Будяшкіна, студентка ІІІ курсу факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

«У нас із героїнею дуже схожі долі, – розповіла Анастасія виданню «Tribuna.com». – Вона смілива, терпляча та сильна. Перед моєю героїнею стоїть дуже складний вибір, з яким вона повинна впоратися сама. Ольга далеко від мами і їй надзвичайно складно». Анастасія зізналася: це її перша кіноробота. «І мені дуже сподобалось. Планую далі продовжувати розвивати акторську кар‘єру. Дуже дякую дівчатам та хлопцям, які теж були частиною цього фільму. Я присвятила спортивній гімнастиці 15 років. Зараз навчаюся на тренера».

«Ольга» вже отримала приз Каннського кінофестивалю за найкращий сценарій на Тижні критики. В Україні стрічку представляли поза конкурсом на Одеському кінофестивалі. А у широкий прокат вона вийде в лютому наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company