Грінченко назавжди

Денис Хохлов, голова наукового товариства і студент ІІІ курсу історико-філософського факультету столичного Університету імені Бориса Грінченка гуртом з колегами по товариству заповзялися довідатися, що знають нинішні першокурсники про людину, ім’ям якої названо рідну «альма-матер».

Для цього організували квест, приурочивши його до традиційної «Грінченківської декади» на честь Дня народження «Патрона університету». Але перш ніж дати старт турніру юних грінченкознавців, їх, звісно, готували.

«Два тижні зустрічалися зі студентами, активно спілкувалися, зверталися по допомогу до університетської Науково-дослідницької лабораторії грінченкознавства, навіть до адміністрації факультету звернулися, аби та допомогла долучити більше студентів», – розповідає Денис.

Як підсумок, у квесті «Життя та діяльність Бориса Грінченка» взяли участь три десятки студентів, 4 команди.

Це було справжнє змагання – із жагою перемоги, запалом суперництва та командним духом. Саме те, що допомагало студентам розкритися знаннями.

Найскладнішим, що, на думку учасників, «змусило багатьох понервувати», було останнє завдання квесту: назвати невідомий факт із життя Бориса Грінченка. Довелося випробувати пам’ять, згадувати усі деталі життєвих історій Бориса Дмитровича, раніше чутих від фахових грінченкознавців. Утім і з цим завданням конкурсанти упоралися, за що отримали заслужені призи і грамоти.

Організатори квесту не приховують задоволення: молодь не осоромилася, не підвела. Справжні грінченківці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company