Хто підкорюватиме «Євробачення»

Зіркове повернення та неочікувані результати. Саме так можна охарактеризувати другий півфінал Національного відбору «Євробачення». Нову трійку фіналістів склали гурти«FreedomJazz», «ANNA MARIA» і «KAZKA».

Абсолютним лідером другого півфіналу став бенд «Freedomjazz» з піснею «Cupidon». Журі та глядачі оцінили виступ двома вісімками – найвищий результат серед усіх конкурсантів. Дівчата, за підсумками жеребкування, першими виступатимуть і  у фіналі. Зазначимо ще одну особливість бенду:  солістка Анастасія Малега вийшла на сцену на восьмому місяці вагітності, що не завадило їй бути динамічною і впевненою.  Ведучий конкурсу Сергій Притула  пожартував: «Ви порушили умови Національного відбору. «Євробачення» має певні правила, від яких неможливо ухилитися: на сцені повинно бути не більше шести людей, а вас семеро!».

Після оголошення результатів, спілкуємося з новими фіналістами.

Як з’явився ваш «Cupidon»?

–   Влітку одній  із наших солісток наснився сон. Вона побачила чотири цифри – 1609. Вирішили, що 16 –  то день, а 09 –  місяць. Ми з острахом очікували 16 вересня, але… Саме цього дня і народилася пісня «Cupidon».

Друге місце посів дует близнючок «ANNA MARIA». Професійне журі оцінило виступ на  пۥять балів, глядачі ж дали сім. Загалом дванадцять балів. Погодьтеся, помітне відставання від лідера.

Чи маєте намір внести якісь зміни до фінального виступу?

 Ми поспілкувалися з продюсером відразу після оголошення результатів. Він порадив  дещо змінити  у номері. Можливо, зміняться й костюми. Те, що будуть зміни, – стовідсотково.

Третім до фіналу увійшла «KAZKA» з піснею «Apart». Гурт вже вдруге бере участь у Національному відборі. Минулого року, проте, не подолав відбірковий етап. Цьогорічний виступ професійне журі оцінило на сім, а глядачі лише на пۥять  балів. «KAZKA», яка нині тріумфує з піснею «Плакала», теж могла б виступити краще.

–  Які  емоції після оголошення результатів?

 Полегшення. Отримали гарний бал, пройшли до фіналу. Будемо готуватися…

Номер зазнає змін?

 Зміни будуть, мабуть, незначні. Можливо, пофарбуємо Дімине волосся (Дмитро Мазуряк, сопілкар гурту – авт.) у червоний: то наш колір (сміються).

А на завершення спілкуємося із музикантом і популярним блогером Ванею Раселом, чий канал на Ютубі налічує майже сто сорок тисяч підписників. Його рубрика «Голий голос», де блогер майстерно відокремлює фонограму від співу виконавця, збирає сотні тисяч переглядів.

Твої враження від другого півфіналу.

– Він  був емоційнішим і, як на мене, сильнішим від першого за складом учасників. Звісно, буде про що розповісти у своєму блозі.

Чи задоволений результатами?

 До суддівського голосування чимало запитань. Я вважаю, що з другого відбору до фіналу мали пройти «ANNA MARIA», Ivan Navi та KHAYAT.

Від редакції: Фінал Національного відбору «Євробачення» 23 лютого. На великій сцені концертного залу Київського політехнічного інституту зустрінуться шестеро переможців двох півфіналів «Freеdom-jazz», «Brunettes Shoot Blondes», MARUV, «YUKO», «KAZKA», «ANNA MARIA».

Якщо ви не змогли купити квиток на шоу, то переглянути виступи конкурсантів зможете на телеканалах СТБ та «UA: Перший».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company