ХТО В МАГІСТАТУРУ? РЕЄСТРУЙСЯ!

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру з 32-х спеціальностей, а також для складання єдиного фахового вступного випробування до магістратури з права та міжнародного права. Як сповістив керівник Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міносвіти України Олег Шаров, подавати документи для реєстрації вступники зможуть до 18-ої години 3 червня.

З широкого переліку спеціальностей, освоєння яких на магістерському рівні передбачає вступне ЗНО з іноземної мови, вилучено філологію та мистецькі спеціальності.

Вступники до магістратури з права чи міжнародного права реєструватимуться на ЗНО з іноземної та фахове випробування у тих закладах вищої освіти, які готують ці спеціальностями.

Для вступників, які отримали бакалавра з іншої спеціальності, при вступі до магістратуру передбачено додаткові фахові випробування – з 13-го до 30 травня.

Документи та заяви від тих, хто вступає в магістратуру за вступними іспитами, приматимуть з 17-го по 25 червня. Ті ж, хто вступатиме до магістратури на основі єдиного вступного іспиту, подаватимуть ці документи з 10-го по 23 липня.

ЗНО з іноземної мови кандидати у магістри складатимуть 2 липня. Фахове вступне випробування до магістратури з права та міжнародного права – 4 липня. А фахові вступні випробування для інших спеціальностей триватимуть з 5-го по 26 липня. Процедура надання рекомендацій для зарахування на магістерський бюджет завершиться 5 серпня, а зараховуватимуть на бюджетні місця до11 серпня.

Є новина і для кандидатів в аспіранти: тим, хто не встиг з поважних причин зареєструватися на вступні випробування в аспірантуру, організують додаткову сесію, за кошти вступників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company