І людям, і собі…

У світі безліч волонтерських організацій, які допомагають людям знаходити справу до душі. «AIESEC» – одна  з них. Заснована канадською молоддю як некомерційна –  щоб розвивати лідерські якості, покращувати організаційні навички і міжнародний досвід волонтерства та професійного стажування.

Кожен охочий віком від 18-ти до 30-ти років може стати частиною команди «AIESEC.UKRAINE», або ж долучитися до волонтерства чи стажування. Це просто: заповнюєш електронну форму, знімаєш відео-резюме, а потім – співбесіда:  розповіси, чому волієш стати частиною великої команди та чим саме цікавить волонтерство в одній з обраних країн.

А для такого вибору в організації є аж три програми: «GlobalVolunteer», «GlobalTalentта» та «GlobalEntrepreneur». Перша, тривалістю 4-8 тижнів, дає змогу працювати над проектами, які допомагають розв’язувати важливі соціальні проблеми. Друга – це оплачуване стажування, яке триває 3-12 місяців та відкриває безліч можливостей для майбутнього. Третя –  для тих, хто має власний start-up, а головне – хоче втілити його у життя на міжнародному рівні.

Міжнародне волонтерство і команді «AIESEC»  – і величезний досвід, і відповідальність: молодь представлятиме Україну на міжнародному рівні, пропагуватиме нашу культуру, традиції і звичаї.

«Ми тут як одна родина, – розвідає 19-річна Ольга Ратушинська. – Звісно інколи важко: це серйозний виклик, який змушує залишати зону власного комфорту, щоб не підвести інших.

Кожної третьої п’ятниці організація проводить нетворкінг, (спілкування людей одного професійного спрямування) на різні теми. Втім, є тут незмінне правило, спільне для всіх цих заходів: вони лише англомовні. Цілком свідомо: кожен член організації повинен добре володіти розмовною англійською, а такі спілкування – найкращий мовний тренажер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company