Йдемо до «дистанційної школи»?

Платформа дистанційної освіти «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО) доступна у мобільному додатку.

Як повідомляє пресслужба Міністерства освіти України, контент проєкту розрахований для школярів 5-11 класів. Застосунок ВШО вже доступний для операційної системи «Android», яку мають понад 80% користувачів платформи. Додаток можна завантажити з «Play Market» від Google та «AppGallery» від Huawei. Незабаром він вийде також для користувачів iOS.

У застосунку є доступ до всіх курсів і матеріалів, розміщених на платформі. Також, учні можуть брати участь в обговореннях та комунікувати зі своїми однокласниками. Можливості застосунку поступово розширюватимуться.

За словами операційної директорки громадської спілки «Освіторія» та очільниці проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» Анни Сидорук, понад 125 тисяч учнів, кожен шостий учитель та більше половини навчальних закладів України вже користуються ВШО. «Причому 75% користувачі заходять на платформу саме зі смартфонів, – наголосила пані Сидорук, – Отже, потрібно розвивати функціонал і зручність ВШО та йти туди, де є наші користувачі».

На сайті ВШО діє функція «Кабінет учителя»: з її допомогою вчителі збирають учнів у віртуальні класи, признають курси для перегляду, організують дискусії, висвітлюють показники успішності своїх вихованців. Згодом творці ВШО перенесуть в онлайн-формат всю шкільну програму для 5-11 класів. Обіцяють, що контент буде цілковито готовий до початку нового навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company