Йдемо до «карантинної зими»

Якщо жорсткий карантин не ввести в січні 2021 року, його екстрено введуть у лютому, через ймовірне швидке збільшення кількості хворих. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За його словами, ті обмеження, які Кабмін пропонує ввести з 8 січня 2021 року, не є жорсткими – проти того, що запроваджували в європейських країнах.

«Наприклад, у Франції ти не міг вийти з дому, не заповнивши форму. Комендантська година, максимум 1 км від будинку – це так, це локдаун. Ти не міг просто прогулятися по Парижу. У нас же є певні сектори економіки, які закриваються, більш того, ведення жорсткого карантину передбачає грошові компенсації», – розповів Максим Степанов.

Нагадаємо: Кабінет міністрів запровадив на території України посиленні карантинні обмеження з 8 по 24 січня 2021 року. В цей період буде заборонено проведення масових заходів у приміщеннях, роботу нічних клубів, хостелів, торгово-розважальних центрів. Також забороняється робота установ освіти, крім дитячих садків і спеціальних установ. Кінотеатри, театри, заклади громадського харчування також підуть у карантинну відпустку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company