Йдемо у наступ. Інформаційний

У Слов’янську на горі Карачун офіційно відкрили відновлену телевежу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Вежа була знищена 1 липня 2014 року російськими терористами. Фактично, відновлено потужність і засяг, який був до війни. Зараз працюємо над проектом встановлення передавальних потужностей, одна з яких буде у Покровську. Після їх встановлення уся контрольована частина Донецької області та більша частина тимчасово окупованої, буде перекрита сигналом наших теле- і радіоканалів», – пише Жебрівський.

Інформаційний наступ іде і на південному фланзі. Так, 2 грудня заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко заявив, що у Чонгарі Генічеського району Херсонщини почали зводити 150-метрову телерадіокомунікаційну вежу, яка даватиме сигнал на тимчасово окупований Крим.

Натомість окупанти заявили, що мовлення українських медіа на територію півострова буде припинено як таке, що не відповідає російському законодавству.

 Однак член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський вважає, що «владі» окупованого Росією Криму не вдасться заглушити українське мовлення через брак на півострові відповідної телекомунікаційної інфраструктури, яка «не передбачена для того, щоб забезпечувати глушіння». За його словами, українська телекомунікаційна вежа на Чонгарі з потужністю мовлення 5 кВт буде найбільшою у цьому районі та прилеглих до нього територіях. «Щоб заглушити 5 кВт, потрібна більша потужність. А це електроенергія, це відповідні передавачі і так далі», – наголосив Костинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company