КАЙДАНИ СЛОВО НЕ СКУЮТЬ!

Звернення на підтримку кореспондента «Укрінформу» і в’язня кремлівського режиму Романа Сущенка ухвалили сьогодні розширені збори первинного осередку Національної спілки журналістів України в Київському університеті імені Бориса Грінченка. «Ми разом! Ми переможемо!», – рішуче потвердили журналісти, викладачі і студенти Інституту журналістики, передаючи Роману вітання з професійним святом. У День журналіста «грінченківський» осередок НСЖУ поповнився новими членам, зокрема студентами-старшокурсниками.

Членські квитки НСЖУ отримали Вікторія Гарус, Діана Мехедок та Іван Корєнєв. Вони  не лише успішні у навчанні, активні у громадському житті, а й тривалий час співпрацюють у медіа.

– Ми солідарні з Романом Сущенком, Миколою Семеною, іншими українськими журналістами, які зазнають переслідувань в Росії, загарбаному Криму, в окупованих районах Донбасу,  підтримуємо кожного, хто протистоїть інформаційній агресії ворога, – наголосив голова  журналістського осередку «грінченківців», лауреат премії імені В’ячеслава  Чорновола Володимир Земляний. Учасників урочистого журналістського зібрання привітав актор і режисер Сергій Файфура, відомий інтернет-хітом «Бандера»:

Земля воскресла. Я вдивляюся на схід,
 А за вікном в кривавих чоботях сусід…

Студенти та викладачі Інституту журналістики провели в університетському дворі масовий флешмоб: «Свободу Сущенку! Свободу Семені!». До акції приєдналася перший заступник міністра інформполітики України Еміне Джапарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company