Календар від грінченківських фотомитців

«Україна. У цьому слові для мене все!», – писав український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист Борис Дмитрович Грінченко. Натхненні крилатим висловом, учасники фотооб’єднання «GrinBo» Інституту журналістики столичного Грінченкового університету презентували новий доробок – повноколірний календар зі світлинами засніженої, теплої, квітучої – різної, але такої неповторної України.

Насамперед цим проєктом прагнули відтворити чарівні місця рідної України, побачені крізь фотооб’єктиви нашими грінченківцями, – розповідає фотомитець, керівник фотооб’єднання старший викладач Роман Ратушний.

Творили фотокалендар восьмеро авторів. Кожен світлиною і лаконічною текстівкою розповів про свою Україну. Тут і засніжена Лавра від Романа Ратушного, і чайки у польоті – світлина Вікторії Руденко, і багряний морський захід сонця від Дар’ї Грищенко, і квітучий та затишний куточок Софіївки від Дар’ї Скирти, і Дніпро, рясно всипаний вітрильниками, від Марії Панової і золотаві, осінні берези – робота Вікторії Заіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company