Канни: «Іній» розтопив серця

Прем’єрний показ литовсько-франко-польсько-української воєнної кінодрами «Іній (Frost)» режисера Шарунаса Бартаса відбувся на 70-му Каннському кінофестивалі.

Фільм з українськими співтворцями втретє за історію одного з найпрестижніших щорічних світових кінозвітів увійшов  у програму «Двотижневик режисерів Канн». Викликавши після перегляду овації та крики «Браво!»  переповненого залу і захоплені відгуки кінознавців.

«Сповнений гіркоти погляд іноземця на скривавлену Україну. Вперше з екрана звучить запорошена польова правда, яку раніше можна було чути у приватних розмовах ,– свідчить критик Андрій Алфьоров. – Непросте, але по-справжньому патріотичне кіно. Гімн Україні!».

Фільм про війну на Сході України знімала компанія «Інсайт Медіа» за підтримки Держкіно України, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ та Польського кіноінституту.  В головних ролях – Ванесса Параді, Анджей Хіра, Лія Макнавічюте, Мантаc Янчаускас.

Зйомки відбувалися в Кураховому, Мар’їнці, Красногорівці, Дніпрі,  Києві, у Литві і Франції.

В деяких епізодах знімалися українські військовослужбовці, оборонці блокпостів, а також репортери, які працюють в зоні АТО: Себастіан Гобер, Девид Cтерн, дніпровскі журналісти і прес-секретар Міністерства оборони Вілен Підгорний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company