Карантин для готівки

За час карантину кожен п’ятий українець відмовився від готівкових розрахунків. Такі дані озвучили аналітики одного із сервісів доставки, дослідивши оплати клієнтів в період з березня по вересень поточного року.

Карантин істотно вплинув на звички людей. Крім носіння масок, регулярної дезінфекції рук, намагання дотриматися дистанції, українці все більше віддавали перевагу безготівковим розрахункам. Якщо в березні число платежів готівкою серед клієнтів сервісу доставки становило близько 40%, то до початку вересня цей показник зменшився вдвічі, і така від’ємна динаміка готівкового обороту зберігається.

Максимальний стрибок безготівкових платежів зафіксовано саме на початках жорсткого карантину. Тоді за неповний місяць оплата готівкою зменшилася на 10%. А з квітня по вересень кількість безготівкових оплат зросла ще на 10%, до майже 80%. Цьому посприяла й активність самих платіжних систем. Для прикладу, Visa в партнерстві з сервісом доставки роздавала промокоди на знижку і безкоштовну доставку, щоб стимулювати людей замовляти продукти додому, мінімізувавши контакти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company