КАРАНТИННІ СЦЕНАРІЇ ВІД МІНОСВІТИ

І для школярів, і для студентів навчальний рік завершиться як і в попередні роки. Але за умови, якщо карантин не буде продовжено після 24 квітня. На цей період продовжили дистанційне навчання.

У Міністерстві освіти підготували два сценарії на випадок тривалої  надзвичайної ситуації. Якщо карантин запровадять до останнього тижня червня, то на студентів чекають суттєві корективи. У вищій школі деякі дисципліни, які не можна вивчати віддалено,  перенесуть на наступні сесії. Студенти зможуть скласти заліки та екзамени дистанційно. Це стосується і державних іспитів та захисту дипломних робіт. Для школярів в останній тиждень червня організують контрольне коригуюче навчання, а випускники складуть ЗНО. Вступна кампанія до вишів стартує у серпні. Учням четвертих і дев’ятих  класів державну підсумкову атестацію скасовують.

Якщо ж надзвичайну ситуацію в Україні продовжать аж до серпня, то у школах навчальний рік завершать у травні, а от ЗНО для випускників проведуть у серпні-вересні і вступна кампанія затягнеться до середини жовтня. Наступний навчальний рік почнеться традиційно 1 вересня, але першокурсники зайдуть в аудиторії 1 листопада.

15 квітня в Україні пройде онлайн-пробне ЗНО, під час якого випускники отримають необхідні роз’яснення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company