«Карантинимо» з користю

Як ти там, на третьому місяці ізоляції? Багато спиш, просто плюєш у стелю? Чи, може, переймаєшся, що продуктивність дорівнює нулю, що робити нічого не хочеться…
Як струсити із себе апатію?
Ось що радить в заочному тренінгу психолог Сергій Анчуткін.

Найперше – створи робоче місце. Щоб воно було зручне і щоб мобілізувало працювати. Краще сидіти за столом, ніж лягти з ноутбуком на диван. А ліжко та зручне крісло залиш для перерви.

Друге, намагайся організувати робочий простір так, щоб все було під рукою. Бо, коли кожні п’ять хвилин ходиш на кухню чи в сусідню кімнату, то продуктивної роботи не сподівайся. Отак встанеш із-за столу у пошуках книжки, а повернешся за годину, тому що  по телевізору йтиме цікава передача…

Третє, не порівнюй себе з іншими. Мовляв, що тобі робити, коли в соцмережах усі повідомлення про особисті досягнення тисяч людей?! Ілон Маск ось ракету спорядив і медичну апаратуру країнам роздаровує. Якщо хочеться порівнянь, то знаходь для цього собі рівних. Не треба нам недосяжного ідеалу.

–  Ані до, ні після, ні під час карантину  немає сенсу порівнювати себе з іншими. Порівнюй тільки з собою, – наполягає Сергій Анчуткін.

Розпиши свій день на відрізки, заповни робочий графік. Якщо ти «карантиниш» у квартирі, то тривалість роботи за столом нехай складе академічну годину. Вистачить, не відволікаючись, виконати якесь завдання. Далі коротка перерва.

– В блокноті записуй завдання, орієнтовний час на їх виконання і відзначай рівень терміновості, – радить психолог.

Незалежно від результату,  оцінюй свої зусилля позитивно.

Згадай, що ти і раніше був молодцем. Адже до карантину в усіх якось виходило працювати, заробляти, рости. Подивися на проєкти, які завершив, на роботу, яку виконав… І навички, і досягнення повернуться в нових умовах, вони від тебе далеко не пішли!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company