Керовані виклики

Неважливо, як повільно ти просуваєшся. Головне – ти не зупиняєшся.
Брюс Лі.

Спорт – це рух, розвиток, задоволення, перемоги, інколи падіння. Кожен спортсмен-початківець стикався з перешкодами, які здавались нездоланними, надто важкими на шляху до омріяної перемоги. В такі моменти волієш почути підтримку від людини, котра мала схожий досвід, відчувала присмак невдач, та не скорилася обставинам.

Розгляньмо добірку книжок, які мотивуватимуть на досягнення в житті та спорті. Поради, правдиві історії – як ковток свіжого повітря для тих, кому потрібна підтримка, або хто просто цікавиться чужим досвідом

Володимир Кличко, Штефані Білен «Управління викликами»

Книжка українського професійного боксера, колишнього чемпіона світу з боксу у важкій вазі за версіями WBO та WBC.

«Проблем не існує, існують тільки виклики», –впевнено заявляє Володимир. У цій книжці він розповідає про власну методику F.A.C.E. TheChallenge, яку можна використовувати не лишеу спорті, а і в особистому житті, у сфері бізнесу, в навчанні.

Ця методика вже перетворилася на цілий навчальний курс, який Володимир викладає в швейцарському університеті Санкт-Галлен і навіть у Гарварді.

Марі Карачина «Neverstop»

Авторка– фітнес-тренерка, учасниця багатьох марафонів. Друга в Україні жінка, котра фінішувала на всіх шести марафонах серії «WorldMarathonMajors». Засновниця спортивного клубу для дівчат «Skinny&Strong». Амбасадорка спортивного бренду «NewBalance». Бронзова призерка «WizzAirKyivCityMarathon». Має сертифікацію тренера Асоціації легкої атлетики США.

У книжці Марі розповідає про те, як залюбилася у біг, як фінішувала марафони, з якими труднощами зустрічалась і як їх долала на своєму життєвому шляху.

Прочитавши цю книжку, не тільки полюбите біг, а й відчуєте важливий зв’язок з автором, розділите з нею свої переживання та перемоги.

Андре Агассі «Андре Агассі. Відверто. Автобіографія»

Знаменитий американський тенісист, колишня перша ракетка світу, чемпіон Літніх Олімпійських ігор 1996 року в одиночному розряді.

Андре максимально відвертий: розповідаючи про дитинство, пише про деспотичного батька. Згадує, як урятувався від найбільшого сорому в кар’єрі. А ще, вчить наполегливості, дисципліни, як не загубити себе справжнього на шляху до перемоги.

Уолтер Тевіс, «Хід королеви»

Шахи – спорт інтелектуалів. Книжка Уолтера Тевіса художній твір, але вже багато років надихає людей наполегливо розкривати шахові таємниці.

Це історія дівчинки-вундеркінда, яка справді гордо може називати себе «Королевою» цієї гри. Книжка порушує багато соціальних проблем та не забуває про саму гру, порівнюючи її з життям. Те, як автор розповідає про шахи і шахові баталії, захопить і байдужих до цієї гри.

Читайте про спорт, займайтеся спортом, надихайтесь на нові перемоги. Почати перемагати ніколи не пізно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company