«Кіносарай» розширюється

Дев’ятий міжнародний фестиваль позитивного кіно «Кіносарай», що зазвичай проводиться на Чернігівщині, цього року триватиме аж 3 дні – з 25-по 28 червня.

Як наголошують організатори фестивалю, його цьогорічна кдючова тема – «гнучкість сприйняття і дій». Йдеться про кіно, яке висвітлюватиме позитивні набутки ефективного протистояння викликам пандемії. «У програмі традиційно – найкраще позитивне кіно будь-якого жанру з усього світу. До участі вже подано 200 кінострічок з 45 країн. Роботи прийматимуть до 28 травня», – повідомляють організатори.

Цього року фестивальну територію розширять: до звичної локації на мистецькому хуторі «Обирок», де кіно демонструють просто неба, додадуть іще одну – Батурин. У стародавній гетьманській столиці демонструватимуться переважно фільми-переможці.

Фестиваль має дві конкурсні програми – міжнародну та українську. За 8 найкращих фільмів у певних категоріях (ігровий, документальний, короткометражний у міжнародній та вітчизняній програмах) вручатимуться нагороди, які спеціально для фестивалю створив аргентинський скульптор Фабіан Маркович. А торік організатори додали ще й спеціальну нагороду «За пристрасть і вогонь». Її започаткував український режисер Ярослав Попов на честь свого друга, засновника мистецького хутора «Обирок» і фестивалю «Кіносарай» Леоніда Кантера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company