Книги надихають

Втретє столичний Грінченків університет збирає на щорічний Всеукраїнський фестиваль «Book Fashion» студентів і старшокласників, захоплених розробкою та просуванням у «світовій павутині» буктрейлерів і промороликів до найпопулярніших та найцікавіших книжок.

Організатори – пристрасні популяризатори читання, а тому прагнуть підтримувати у широкого загалу інтерес до новинок книгодруку та книжкової моди. «Book Fashion» засвідчив: багато з нас може неочікувано для себе відкритися як режисер. Варто лишень творчо захопитися: зробити бук-трейлер – відеролик до улюбленої книжки.

«Географія» учасників фестивалю доволі промовиста: Волинь, Закарпаття, Поділля, Наддніпрянщина, Донбас та Причорномор’я. Ще одне свідчення того, як  українці шанують друковане слово та творчо і креативно ставляться до його поширення. Зросла й фестивальна аудиторія: цього року в «BookFashion» взяли участь не лише студенти і старшокласники, а й учні молодших класів.

А гран-прі у нелегкому мистецькому суперництві вибороли учні Романівської гімназії, що на Житомирщині, Анастасія Садурська й Олег Львов та студентка Київського університету імені Бориса Грінченка Єлизавета Садурська –  за бук-трейлер до книжки «Лайзл і По».

– Найголовніше – зробити перший крок, навіть якщо він ще не позначився успіхом, – наголосила, вітаючи переможців та учасників творчого змагання, почесний гість фестивалю, співзасновник міжнародного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш. – Бо навіть цей крок означає, що ви вже попереду. Вірте у свої сили!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company