Книжки для різдвяного настрою

Свято врозповні, а вам сумно? Не біда! Ловіть підбірку творів, які допоможуть вам бороти нудьгу!

Чарльз Діккенз «Різдвяна пісня в прозі»

Книжка з особливим різдвяним настроєм. Історія про скнару Скруджа, який ненавидить Різдво, бо на нього треба втрачатися. Тому для нашого героя це свято безглузде та непотрібне. Але все змінюється, коли до старого завітали три Різдвяні Духи : Різдва Прийдешнього, Теперішнього та Минулого.

Мікеле Д’Іньяціо «Таємна робота Санти»

Історія життя Санта-Клауса, який був простим поштовим працівником, але підпав під скорочення на службі. А йому ж так подобалося робити дітей щасливими! Чи зможе він, безробітний, продовжувати свою місію? Наш Санта-Клаус не зневірюється, він шукає нову роботу: пробує себе й офіціантом, і працівником call-центру, ба, навіть аніматором! При цьому він щоразу потраплятиме в різні цікаві пригоди та змінюватиме життя інших людей. Утім чи знайде Санта своє нове призначення? Чи зможе ощасливити всіх, кого бажає? Почитайте книжку – довідаєтеся.

Мікеле Д’Іньяціо «Хлопчик на ім’я Різдво»

Книжка навчить вас, як помітити диво і в нього повірити Історія народилася з казок, які автор розповідав своєму синові про молодого Санту. Історія хлопчика Ніколаса, віра в чудеса якого змогла врятувати життя його батькові і відновити мир та спокій у родині. А ще створити дивовижну різдвяну атмосферу для читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company