Комусь локдаун, а комусь навар?

«В київських маршрутках подорожчає проїзд –  із 8-ми до 10-ти гривень за поїздку» − повідомив Ігор Мойсеєнко, керівник Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Чергове підвищення цін він пояснив збільшенням вартості пального. Втім заспокоїв: здорожчають поїздки лише у приватному громадському транспорті – на 30-ти – 40-ка столичних маршрутах. На яких саме, пан Мойсеєнко не уточнив, але пообіцяв, що у маршрутках розмістять оголошення.

Днями Ігор Мойсеєнко заявив, що асоціація звертатиметься до київської міської влади, з пропозицією офіційно заборонити маршрутні перевезення пасажирів на час жорсткого локдауну. Пояснивши: «Возити по 11 пасажирів – дуже збитково для нас. На нас також масово складають протоколи по 17 тисяч грн штрафу». У відповідь пресслужба Київського міського голови процитувала свого патрона: «Приватні маршрутки – це транспорт приватних перевізників. Вони повинні вирішувати на свій власний розсуд чи працювати їм. А вимагати заборони маршрутних перевезень – це маніпуляція».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company