КОНФУЦІЙ У ГРІНЧЕНКОВОМУ ВИШІ

Київський університет імені Бориса Грінченка поповнився сучасним Центром китаєзнавчих досліджень і «Класом Конфуція», які створено за  підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

 

За словами дипломата, і новостворений центр, і «Клас Конфуція» стануть університетською базою широких можливостей для студентів-грінченківців, які вивчатимуть не лише класичну синологію, а й досліджуватимуть широкий спектр питань сучасного Китаю.

Як наголосив віце-президент Китайської академії соціальних наук, професор Лі Пейлін, те, що Грінченків університет став обранцем для такого центру, не випадок: саме у цьому київському виші – багаті традиції сходознавства. Науковець висловив сподівання, що завдяки цій співпраці посилиться академічний обмін між Україною та Китаєм.  Зокрема, академія, яку представляє профессор, одна з найбільших та найпотужніших наукових і  дослідницьких установ КНР: має понад 40 дослідницьких центрів з різних галузей і щороку організує  понад 100 науково-дослідницьких конференцій та 80 наукових заходів.

Відтепер між українським вишем та  китайською науковою установою взаконено тісну багаторічну плідну співпрацю: відповідний договір скріпили підписами ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, академік Віктор Огнев’юк та професор Лі Пейлін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company