Конкуруємо за баскетбольну першість

21 вересня ФІБА офіційно підтвердила заявку Федерації баскетболу України про готовність провести Євробаскет-2025 в Україні. Ймовірність стати господарем чоловічої баскетбольної Європершості є неабияким стимулом і для наших спортсменів, і для вітчизняного бізнесу. Ще й додаткова мотивація для органів влади, адже за позитивного для нас рішення чемпіонат прийматиме не лише столичний Київ, а й Харків, Одеса, Львів та Дніпро.

За право приймати у 2025 році баскетбольний турнір кращих європейських баскетбольних збірних змагатимуться шість країн.

Наприкінці вересня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій Європи (ФІБА) Тургаєм Демірелем. Головною темою, звісно ж, була заявка України на участь у чемпіонаті.

Президент запевнив, що тема спорту – одна з найважливіших для нашої країни, адже об’єднує націю та мотивує молодь більше займатися спортом. Володимир Зеленський розповів пану Демірелю про програму «Здорова Україна», мета якої – заохочувати якомога більше українців, особливо дітей та молодь, до спортивних заходів та здорового способу життя, створювати необхідні для того умови та інфраструктуру.

«Тому Україна з радістю виконає всі умови для проведення чемпіонату, особливо щодо спорудження спортивних об’єктів», – зауважив Володимир Зеленський.

А нам лишається чекати результатів конкурсу і сподіватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company