Корупційний антирейтинг

Аналітичний центр CEDOS провів моніторинг якості роботи українських вишів. Повідомляє delo.ua http://delo.ua/education/eksperty-sostavili-spisok-vuzov-korrupcionerov-319716/ .

Задля моніторингу порушень прав викладачів і студентів CEDOS створив сайт Рrofrights.org https://profrights.org/, на якому же зафіксовано 381 підтверджений факт зловживань.

– Насправді їх ще більше – понад 500, але докази надають неохоче, а без них ми не можемо публікувати повідомлення, – зазначив виконавчий директор Аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний.

Найбільше зловживань зафіксували в Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Миколаєві, Харкові, а також у Закарпатській та Черкаській областях. Основні, з якими стикаються студенти, – хабарі на сесіях і при поселенні в гуртожиток, порушення договору з контрактниками, несвоєчасна виплата стипендій, примусова робота, надання незаконних платних послуг.

– На Profrights.org вирішують написати одиниці, – зізнається Єгор Стадний. – Найчастіше це люди із загостреним почуттям справедливості і нетерпимості до корупції. Більшість студентів самі ініціюють випадки корупції. Виявлені 381 порушення –  лише верхівка айсберга.

В антирейтингу вишів-порушників, створеному Profrights.org, сумнівну першість   утримують:

В Києві: МАУП, Національний Авіаційний Університет, Національний медичний університет.

Філії київських вишів: Житомирський торгово-економічний коледж, Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ.

У Львові: Львівський державний інститут економіки і туризму, Львівська комерційна академія, Львівський національний аграрний університет.

В Одесі. Національний університет «Одеська юридична академія», Одеська національна академія харчових технологій, Одеський національний медичний університет.

В Миколаєві: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського.

В Херсоні –  Херсонський державний університет.

В Харкові – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

В Закарпатті: Ужгородський національний університет, Мукачівський державний університет.

В Черкаській області – Уманський національний університет садівництва (випадки хабарництва зафіксовано на відео).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company