Корупція душить. Але легше

184 респонденти, серед яких 80% представляють міжнародні компанії, взяли участь в опитуванні, організованому Американською торгівельної палатою в Україні, передає УНН.

Як свідчать його результати, минулий рік не приніс для бізнесу  сподіваного поступу: кількість опитуваних, які вважають, що рівень корупції знизився, зменшилася на 11 відсотків – із 47% в 2016 році до 36%. Зате респонденти виявилися у більшості одностайними, визначивши антикорупційним чемпіоном 2017 року НАБУ. Також половина опитуваних вважає найбільшим успіхом в антикорупційній боротьбі за останній рік запуск е-декларацій.

Що ж до оцінки корупції як «надзвичайно поширеного явища в Україні», то за 4 роки проведення таких опитувань серед оцінок респондентів усе ж намітився певний позитив: якщо у 2014 році це стверджували 99 відсотків опитуваних, то нині – 96%. Лідирують за рівнем корупції суди: так вважає 71% опитуваних. На другому місці – митні органи (54%), на третьому –  місцеві органи влади (34% респондентів). Але попри все 76% опитаних представників бізнес-спільноти не вважають за необхідне вдаватися до корупції, аби мати більше шансів на успіх в Україні.

На думку понад половини респонлдентів, ключовим кроком, який Україна має зробити для досягнення прогресу у боротьбі з корупцією, – створити Антикорупційний суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company