Крах російської культури

У стрічці видання «BBC Україна» оприлюднено інтерв’ю з кінопродюсером Олександром Роднянським, який, маючи українське громадянство, з 2000-х створював кіно в росії і навіть 17 років поспіль обіймав посаду президента фестивалю «Кінотавр».

З початком повномасштабної війни Роднянський виступає із гострою критикою російської влади, внаслідок чого оголошений ворогом росії.

«Життя в росії наповнене почуттям насильства», – ділиться очільник кінобізнесу і пояснює, що постійно намагався знімати фільми, які впливали б на суспільство. За словами Роднянського, нині говорити про російську культуру просто неможливо, бо геноцид у містечках Київської області та у країні загалом – спуск російського народу у моральну прірву. Громадяни «вєлікой» росії досі не розуміють що відбувається. Вони мають усвідомити катастрофу і почати каятися.

«Мені важко, я відчуваю себе винним перед собою і своїми», – зізнається пан Роднянський. На його думку, фатальна помилка російської влади у тому, що вона недооцінила Президента України Володимира Зеленського.

Олександр Роднянський готовий допомагати та працювати для розвитку вітчизняного кіномистецтва. «Світ очікує на художні свідчення про те, що відбувається в Україні», – переконаний кінопродюсер. І підсумовує: Україна проходить остаточну фазу процесу народження непоборної нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company