Крим гасить вогні

Прогляньте  заголовки місцевих кримських газет на тему ектропостачання. Видань «об’єктівних»  і «патріотичєскіх», а не якихось там «бандерівських».

Ось що писали «інтернетівські» «Новости Крыма» 16 травня: «В Криму оприлюднили графіки відключень світла у червні», а вже за чотири дні – «Влада заявляє, що дефіциту електроенергії в Криму немає». І так  щомісяця по кілька разів. То «Запуск нового блоку Ростовської АЕС забезпечить енергобезпеку Криму» (31  травня), а то «Сімферепольців попереджають про відключення енергопостачання» (16 червня).

«Об’єктивність»  кримських ЗМІ в тому, що, виступаючи ручними гучномовцями незаконної влади, вони переконують: дефіциту електроенергії нема,  її просто подають з перебоями. Можливо, як мокре горить,  працюють енергетики? А ще винні почергово то сильна спека, то сильний вітер… Трапляються і комічніші пояснення. Ті ж «Новости Крыма» розповіли 7 травня: третина збоїв у роботі ЛЕП через… птахів. Мовляв, літають. І покривають дроти залишками своєї життєдіяльності. В кінці липня півострів накрила інша звістка: одночасно дали збій чотири нитки енергомосту, прокладеного з Кубані по морському дну. Що теж цілком виправдано: риби ж плавають…

Пікантність ситуації в тому, що ті нитки відкривав не хто-небудь, а особисто президент «всея Расєі» Владімір Пєрвий і Єдінствєнний. Він  урочисто потвердив, що віднині з електрикою «все буде Путін». Півострів забезпечено за потребою, навіть з надлишком. Перед тим місцева влада провела ще й телефонне опитування мешканців: чи вони згодні, щоб на півострів постачали електрику з України? «Ні!», – начебто дружно і патріотично відповіла абсолютна більшість кримчан. Зрозуміли геніальність місцевих управителів? До цього були збої в електроенергетиці через  неспроможність гоблінів з «няшами». Власну безгосподарність окупаційні «рулителі» пояснювали підступами київської «хунти». Зате зараз вони влаштовують постійні блекаути, начебто на прохання самих кримчан!

Про те, що відключення світла – то не щось дрібне і разове, свідчить статистика. Під час останнього масштабного збою без електрики опинилися Сімферополь, Севастополь, Ялта, Керч, Феодосія, Судак, Бахчисарай, Красноперекопськ та інші міста і містечка разом із селищами і селами. Як добре: ніщо не працює і всі відпочивають. Курорт!

В Криму, в обхід санкцій, готувалися запустити дві нових ТЕЦ на німецьких турбінах. Афера швидко набрала міжнародного розголосу. І нині зрозуміло одне: світліше в Криму не буде, зате додаткові санкції – отримуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company