Ледачих праця не шукає

Перше місце роботи… Як його знайти? Про це добре знають учасники ІІІ Міжнародного  HR-форуму, що відбувся у Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. «HR»  –  абревіатура, утворена від сталого англійського словосполучення, яке можна перекласти як «людські ресурси».

Як поєднати інтереси працівника і роботодавця? На панельній дискусії «Ідеальний співробітник – хто він?» доктор Томас Вінкельман, керівник та співзасновник успішної міжнародної фірми «Henniger Winkelmann Consulting», розкрив секрет успіху початківців:

– Важливо пам’ятати: пошук роботи – не значить пошук заробітку. Треба знайти себе, свою справу, а тоді буде й гідна зарплата.

Як керівник компанії Томас Вінкельман безпосередньо не займається добором кадрів, але вважає формування колективу одним з критеріїв успіху, а тому пошук тямущих і працелюбних співробітників контролює особисто.

– Пам’ятайте, що нікому не важливо, ким ви були вчора. Ви маєте щодня доводити, що ви потрібні сьогодні. Щоб досягти  мети, треба працювати більше від усіх, бути кращим. Усе у ваших руках! – поділилася власним досвідом Ольга Комарова, представниця офісу «Радіо «Свобода».

Але практичні майстерні зацікавили учасників найбільше. «Історія одного гуманітарія: від роботи у «Макдональдсі» до міжнародної IT компанії», – такою була тема практикуму менеджера одного з іноземних представництв Євгенії Присяжної.  Вміти написати резюме – важливо, але найголовніше – ставити перед собою мету і досягати її, вчитися і здобувати професійні навички. Тоді і буде чим наповнювати листи про пошук роботи…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company