Легенда з Україною

Британський рок-гурт «Pink Floyd» випустив на підтримку України благодійну колекцію, пов’язану з піснею «Hey, Hey, Rise Up», яку музиканти записали разом з Андрієм Хливнюком.

На колекційних речах зображено соняшник, намальований кубинським художником Йосаном Леоном. Як пояснює гурт на своїй офіційній сторінці в інстаграмі, «це відсилка до насіння, яке подарували російським солдатам, щоб, коли вони помруть, на їхніх могилах проросли квіти». Також є зразки мерчу з картиною української художниці Сани Шахмурадової «Захисники Херсона», яка «навіяна мирним жителем з [окупованого росією] Херсона, який стрибнув на російський танк з українським прапором».

Прибуток з продажу колекції разом із доходами від випуску пісні «Hey Hey Rise Up» передадуть як гуманітарну допомогу Україні. Музиканти закликали колег і всіх своїх прихильників долучатися до цієї ініціативи.

Раніше легенда рок-музики на знак підтримки України записала після 28 років паузи пісню та кліп «Hey Hey Rise Up» («Гей, гей, розвеселимо») за мотивами пісні Січових стрільців «Ой у лузі червона калина».  В композиції використано вокал українського музиканта Андрія Хливнюка з гурту «Бумбокс». Пісня за два дні очолила чарти i «Tunes» і посіла перше місце у 25-ти країнах світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company