Легко про серйозне

Вижити під час надзвичайної ситуації та в умовах війни. Часто-густо це ціла наука. Як донести ці важливі знання і навички до малечі у легкій і доступній формі? Про це йшлося на презентації посібника для дітей «Як вижити під час надзвичайної ситуації та в умовах війни: легко про серйозне». Організувала цей захід громадська мережа «ЕЛЕОС-Україна», яка в партнерстві з управлінням цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗСУ і розробила цей порадник.

За його основу автори упорядники взяли напрацювання литовських спеціалістів в сфері безпеки життєдіяльності.

Як наголосив начальник управління цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ В’ячеслав Власенко, створити такий посібник зумовило те, що люди здебільшого не обізнані куди звертатися, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації чи початку військових дій.

Одна з упорядниць посібника, програмна директорка ГО «ЕЛЕОС-Україна» Олена Танасійчук зазначила: на 60 сторінках вони доступно розповіли підліткам не лише як їм діяти у критичних ситуаціях, а і як комунікувати в цей час із родиною, подбати про братів та сестер, про інші важливі моменти. Звісно, ця книжечка – не панацея від усіх небезпечних ситуацій, але в ній зібрано життєво необхідні поради для різних випадків – помічні і навіть рятівні.

Співупорядник, голова правління ГО «ЕЛЕОС-Україна» Сергій Дмитрієв упевнений: інформація, наведена в посібнику, допоможе не лише мешканцям районів, прилеглих до ведення бойових дій, а у тих регіонів, де трапляються паводки, зсуви, інші стихійні лиха.

Електронна версія практичного порадника «Як вижити під час надзвичайної ситуації та під час війни: легко про серйозне» вже у вільному доступі, на сайті ГО «ЕЛЕОС-Україна».

Найближчим часом «ЕЛЕОС-Україна» також планує розробити і презентувати мобільний додаток, який у формі гри навчатиме дітей основним правилам безпеки життєдіяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company