Лесю вшанують в Угорщині

Товариство української культури в Угорщині оголосило конкурс «Наша Леся Українка» з нагоди 150-річчя від дня народження визначної української поетеси і 100-літнього ювілею її внучатої племінниці, членкині товариства Наталі Драгоманової (1921-2018). Про це повідомляється на сторінці події у Фейсбуці.

Визначено і номінації, в яких відбуватиметься творче змагання: декламування Лесиних творів, виконання музичних творів, пісень на слова Лесі Українки, створення відеокліпів, присвячених Лесі, римейк її творів (як би писала поетеса в наші дні), переклади творів Лесі Українки угорською, презентування авторських вишивок. Зазначається, що заявки на конкурс організатори прийматимуть до 15 січня 2021 року на електронну адресу: hromada.ukran@gmail.com.

Переможця в кожній номінації обиратиме спеціальна комісія. На них та й на решту учасників конкурсу чекають спеціальні призи та подорожі історичними місцями Лесі Українки. Нагадаємо: у лютому 2018 року Верховна Рада ухвалила постанову про відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки 25 лютого 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company