«Лісова пісня» стала всесвітньою грою

Американська компанія Colabee Studios з Сієттла створила гру «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки,  драма-феєрія «Лісова пісня», передає VIDIA.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвчайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», розробники вирушили в експедицію на Волинь, природа якої надихнула Лесю на створення драми.

«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

TheForestSon1

Colabee Studios – міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також відомі як творці гри «Never Alone», що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гру було відзначено премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

У Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей усього світу до пізнання чогось нового про самих себе.

Loading...

Напишіть відгук

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company