Листопад світлин захопливих

То була справжня феєрія барв:  у портретах, вуличних етюдах, що вихоплювали миті життя – захопливі, часом гіркі, навіть трагічні.

На початку листопада, на величезній площі у 2500 квадратних метрів столичного житлового комплексу «Chicago Central House» відбулася міжнародна фотовиставка «Photo Kyiv Fair 2018». Безсумнівно художня: півтисячі експонованих світлин нагадують повновартісні музейні полотна. Знайшлося місце і авторським роботам, і приватним колекціям, і фотоальбомам.

Можливо, їхні імена не такі знані широкому загалу, як імена майстрів пензля, але твори їхні уповні склали б конкуренцію живописним полотнам.  Масао Ямамото зумів через об’єктив  відкрити світ східної філософії, Майкл Кенн уславився чорно-білими пейзажами, а Біллі Брант завоював авторитет майстра документальної фотографії.

Організатори ставили собі за мету заявити про вітчизняних фотохудожників, допомогти їм розкритися і налагодити стосунки з європейськими галереями. Відтак у рамках експозиції організували міжнародний конкурс, лекції відомих у світі фахівців, освітню програму для професійних фотографів. Не були обділені увагою і прості відвідувачі. На арт-екскурсіях з ними щодня працювали експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company