Мамо, я хочу стати кіберспортсменом!

Хто з нас, граючи в улюблену комп`ютерну гру, не мріяв колись підняти над головою свій перший трофей і почути гучні овації великої зали? Але мільйонів це вдалося лише десяткам наполегливих… Тим, хто повірив: саме ця гра – його фортуна.

На кінець 2017 року у світі було 27 мільйонерів, котрі заробили статки, граючи за кіберспортивні організації.

У 2011 році відбувся перший чемпіонат світу з дисципліни «Dota-2», який отримав назву «The International». Його переможцем став український колектив «Na`vi», команда, яка не лише дала світу перших в історії кіберчемпіонів, а й заробила 1 000 000 доларів.

Влітку 2015 року 16-річний пакистанець Саїд Хасан, відоміший за ніком «Suma1l», став чемпіоном «The International-5», заробивши 1 320 000 доларів призових. В соціальних мережах тоді масово жартували: мовляв, доти нікому не відомий хлопчик тепер купить пів-Пакистану чи бойовий гвинтокрил.

 

30 жовтня 2017 року російський колектив «Virtus Pro» став чемпіоном «ESL One Major Hamburg». Але навіть не це цікаво. Голосування глядачів визначало хто стане володарем НОВЕНЬКОГО МЕРСЕДЕСА… і ним став капітан команди Олексій «Solo» Березін.

Звісно, серед найбагатших кіберспортсменів – не лише гравці дисципліни «Dota-2», а й таких відомих ігор, як «League Of Legends», «Starcraft II» та «CS:GO». Повний перелік можна переглянути тут: https://www.esportsearnings.com/players/highest-overall .

Наразі активно обговорюється можливість внести кіберспорт до програми Олімпійських ігор-2024. Але як би не складалася його спортивна доля,  ми з неослабною цікавістю заглядаємо за ширму життя кіберспортсменів. Бодай для того, щоб на мить уявити себе на їхньому місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company