Марш за самих себе

Давно Київ не бачив на своїх вулицях такого велелюддя. Тим паче, що народ вийшов, як кажуть, корінний. Мета благородна – захисти сам Київ. Бо захищати є від кого і від чого. Погожого жовтневого дня марш «За Київ!» вивів на столичні вулиці чимало багато проблем: екологічних, соціальних, побутовий, духовних… Прийшла раніше, щоб поспілкуватися з людьми на столичній площі Конституції.

І почула таке:

«Хочу жити в комфортному місті, у якому пішоходи не перестрибують… машини, де цінують чисте повітря та розширюють зелені зони, де зберігають історичні будівлі»…

« Виступаю за те, щоб у Києва був план розвитку, щоб ми стали, як Париж, де кожен шматочок історії дбайливо оберігається»…

«Я прийшла на Марш, аби показати: це наше місто і ми маємо право вирішувати, як йому розвиватися»…

У цих кількох висловлюваннях – головні настрої, з якими вийшли кияни на вулицю. Півсотні організацій та ініціатив об’єдналися в ім’я комфортного міста для всіх. За словами організаторів, на марш прийшли близько 10 тисяч небайдужих. Маршрут пройшов вулицею Банковою, де Офіс Президента України, а логічно завершився біля стін КМДА. Там учасники ходи виголосили до влади свої вимоги: зупинити неконтрольовані новобудови; реформувати транспортну інфраструктуру, забезпечити чисті воду та повітря, розробити новий генплан міста з урахуванням киян, а не забудовників.

Щоб уникнути провокацій, організатори заборонили використовувати будь-яку політичну та партійну символіку. Відтак учасники не скандували політичних гасел, не вимагали чиєїсь відставки. Переймалися винятково долею рідного міста – зробити комфортною столицею. Відчувалися єднання думок і сила. Та, що міняє життя на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company