Міст з Ірану до України. Енергетичний

Іранська сторона з інтересом сприйняла пропозиції участі українських підприємств у розвитку енергетичної інфраструктури своєї країни.

Зокрема йдеться про будівництво та модернізацію підземних газових сховищ і компресорних станцій, що дозволить збільшити потужність іранської газотранспортної системи. Такими є наслідки завершених у Тегерані переговорів міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика і міністра нафти Ірану Біджана Зангане, – повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Сторони погодили створення робочої групи експертів, яка впродовж 30 днів вивчить найперспективніші напрями співпраці Ірану й України в енергетичній сфері.

По завершенню переговорів іранське агентство IRNA повідомило про готовність Тегерану вивчити рентабельність транзиту своєї нафти через територію України до Чехії та Словаччини.

Нагадаємо, у березні 2016 року між Україною та Іраном досягнуто домовленості про спільну роботу на модернізації іранських електромереж напругою 400 кВ. Тоді ж було обговорено участь українських фахівців в обслуговуванні, модернізації та проектах безпеки Бушерської АЕС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company