Містер «Антирекорд»

Як же діткам щастить! Подекуди вони й не знають, що з ними трапляється, і зазвичай упевнені, що все налагодиться. І то чудово, адже таким ненав’язливим способом дітлахи дарують своїм батькам та ближчим родичам промінь сили, надії та віри у «все буде добре». А дорослі, коли над дитиною чигає недуга, борючи погані думки, одчайно шукають усіх цілительних засобів, за будь-яку ціну.
Здоров’я і щастя маленькій Олесі! 
Я теж вірю, що все складеться чудово.

Новітні медичні технології, здавалось би, для того й створені, щоб убезпечити людство від переважної більшості хвороб. Головне – щоб хворі мали достатньо коштів для лікування.

У наших містах і містечках аптеки вже ледь не на кожному кроці. І на на дверях багатьох красуються об’яви: мовляв? тут продається тест на Covid-19. Та чи можна вірити тому тесту, ніхто достеменно не знає.

Так і живемо: ледь кашляємо, а вже руки трусяться: «Все. Тепер і я з коронавірусом». Навіть якщо просто невдало проковтнув їжу чи втягнув у легені чад від автівок, котрими і під час карантину забито дороги.

Життя, таке життя. Від антирекордів – до антирекордів. Майже щодня. 25 листопада було виявлено 15 331 новий випадок захворювання “тим, кого бояться”. Звичайно ж, за офіційними даними. Та поки дописував цей матеріал, за кілька днів – нова планка: 16 218 хворих за день…

Микола Тищенко, бізнесмен, що пішов у дерутати від “Слуги народу”, запропонував заборонити роботу громадського транспорту у вихідні. Важає, що «це основний рознощик інфекції, оскільки пасажири в ньому не дотримуються соціальної дистанції і контактують між собою”. Однак коментарі під цим постом засвідчують: не всі погоджуться з ідеєю пана Тищенка. Опитування у Telegram-каналі «One News Україна» показує, що лише 30% респондентів підтримують ідею «карантину вихідного дня». 60% людей проти такого рішення. Щоправда, майже кожен десятий з опитаних заявив, що йому все одно, буде той карантин чи ні.

Особисто я за те, щоб громадський транспорт не працював. І не лише у вихідні, а і в будні дні. Ба більше, слід заборонити роботу закладів, де зазвичай скупчуються люди: кафе, ТРЦ, ресторанів, кінотеатрів, театрів і т.п. Так, це удар по економіці. І для країни, яка переживає економічний спад і тотальний дефіцит бюджетних надходжень, це дуже серйозний виклик. Але нинішні темпи приросту хворих цілком реально можуть остаточно паралізувати медицину в масштабах усієї країни. І тоді катастрофічної моровиці не уникнемо. І це, на жаль, не далека загроза. А тим часом, поки ми намагаємося вижити, наші політики комп’ютерні ігри забороняють. Браво, містер «Антирекорд», браво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company