Мотивчик для старої балалайки

Росія вивісила навколо себе інформаційне запинало, яке все більше нагадує оту пріснопам’ятну, сточену іржею залізну завісу совка. Історія співачки Юлії Самойлової, делегованої  на конкурс «Євробачення» в Києві, – один із численних прикладів. Юлію Самойлову обирали,  знаючи наперед, що їй через її ж гастролі в окупованому Криму наша влада заборонить в’їзд в Україну. На півострові до і після неї «підсковзнулося» чимало російських артистів. «Червоні картки» від України отримали, наприклад,  Крістіна Орбакайте, Наташа Корольова, Лоліта Мілявська…

Від початку в історії з «Євробаченням» Росія націлилася на конфлікт між «нашимі» й «остальнимі». «Ми», мовляв, завжди праві, а «остальниє» – ні і тількі ні! Тому,  не дочекавшись офіційної відмови, з Москви відразу попередили: заміни Юлії Самойловій не буде. Чому? Бо якщо поважати закони сусіда, якщо шукати компроміс, то ніякої огорожі, навіть інформаційного тину з «остальнимі» не сплетеш.

Після офіційного повідомлення про заборону Самойловій на в’їзд в Україну Європейська мовна спілка запропонувала РФ взяти участь у конкурсі дистанційно або вибрати іншу кандидатуру. Однак обидві пропозиції російський центральний «Пєрвий канал» відхилив без розмов. І не просто, а грюкнувши  об підлогу телевізором. Мовляв, ніякої трансляції «Євробачення-2017» на Росію не буде! Пропагандистська ганчірка покрила телеекран. «Хахлам» на зло, а росіянам – на радість! Не тільки «Пєрвий», а й інші кремлівські медіамагнати відмовилися транслювати пісенний міжнародний фестиваль.

Наступного року Росія не проводитиме національний відбір: на «Євробачення» поїде та ж таки незамінна Юлія Самойлова. Звісно, могли б зробити бодай умовну рокіровку з переможцем наступного відбору. Для нинішніх кремлівських «государів» головне не перемога Росії, навіть не її участь, а привід для провокацій.

Голова наглядової ради  «Євробачення»  Франк-Дітер Фрейлінг засудив українську заборону російській представниці, оскільки таке рішення «підриває неполітичний характер»  конкурсу.  Тут представник Європи наївно помилився. Все, до чого торкається Росія,  відразу перетворюється не просто на політику, а на інформаційну зброю у гібридній війні проти світу. Згадайте «миролюбний» вояж у Європу російських футбольних фанатів з погромами, бійками і вбивством. А «раше-фани» від їхніх концертних фанатів нічим не відрізняються. Часом, то одні й ті ж любителі «тусовки»… чи то пак – «генерального мордобитія».

Після військової агресії Радянського Союзу проти Афганістану, більшість західних країн бойкотували московську Олімпіаду. Тоді комуністична пропагандистська Моська рвала металевого намордника, силкуючись вкусити американського Слона  – «палія миру». Окупувавши сьогодні Крим, розв’язавши війну на сході України, агресор «кусає» нас через те, що ми, бачте-но, посміли відмовилися затягнути з ним веселенької. Під його ж балалайку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company