Можемо!

Цьогорічний український стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку, що відбувся з 19 по 23 жовтня, вразив навіть найвибагливіших бібліофілів та майстрів книжкового дизайну.

Україну відзначено у номінаціях Global Illustration Award (кращі ілюстрації та обкладинки), Stiftung Buchkunst (зібрання найкрасивіших книг з усього світу), та в каталозі «The White Ravens». Загалом нагороди отримали дев’ять українських видань:  п’ять із них – книжки «Видавництва Старого Лева»,  решта – з видавництв «Основи», «Фонтан казок», «Родовід» та «Астра».

Першою перемогу святкувала книжка «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Хокінгів: автори її обкладинки, львівські художники Романа Романишин та Андрій Лесів з творчої майстерні «Аґрафка», отримали нагороду виставки.

Ще дві українські книжки потрапили до каталогу «The White Ravens 2016» (“Білі круки”) – добірки найкращих дитячих та підліткових видань з усього світу, яку готує Мюнхенська бібліотека для дітей та юнацтва.

«Книжками року» стали видання «Хто росте у парку»  Катерини Міхаліциної, яке проілюструвала Оксана Була, та «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської.

Наші книжки також потрапили в колекцію «Stiftung Buchkunst» – найкрасивіших книжок світу 2016 року на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company