Музика єднання

Очікування, приємне хвилювання – і в ефірі дійство, на яке після перемоги на Євробаченні-2018 ізраїльської співачки Нетти чекали цілий рік – міжнародний пісенний конкурс приймав Тель-Авів. Минуло вже 63 роки, як вперше у повоєнній Європі відбулося таке музичне свято, – тоді, 1956 року, «Євробаченню» дала старт Швейцарія. Організатори ставили за мету після Другої світової війни піснею об’єднати країни. Відтоді запекла боротьба точиться не лише за кришталевий мікрофон, а й за можливість провести неймовірне всеєвропейське шоу у своїй державі.

Цього разу у фіналі змагалися талановиті учасники з 26-ти країн світу. Попри те, що Україна не брала участі у конкурсі, було цікаво стежити за перебігом подій на сцені, реакцією зали і ведучих на виступи не лише учасників, а й провідних виконавців попередніх конкурсів. У Тель-Авіві «Євробачення» підготувало сюрприз: конкурсанти минулих років виконали хіти інших, а потім заспівали разом. Трохи хвилювання (як же без нього?) – і нарешті  журі оприлюднює результати свого голосування, а потім оголошують глядацький вердикт. До останнього неможливо було передбачити переможця: конкурсанти йшли впритул одне до одного, активно випереджали, втрачали позиції… Північна Македонія , Швеція , Італія , Нідерланди, Росія? Все останньої миті вирішили глядачі.

Першість на Євробаченні-2019, і то з доволі великим відривом, як і передбачали букмекери, виборов двадцятип’ятирічний голландець Дункан Лоуренс із зворушливою піснею «Arcade». Другим став італієць Mahmood. Старожил «Євробачення» Сергій Лазарєв з Росії посів третю сходинку.

Як завжди, не обійшлося без скандалу. У соцмережах поширилася інформація, що пісню переможця оприлюднено ще 2017 року в «YouTube». А це суперечить правилам конкурсу. Втім, все владналося, і наступне «Євробачення» відбудеться у Нідерландах.

До речі, учасник з Італії, відставши у підсумку на 27 балів, не залишився у затінку переможця. Його пісня «Soldi» («Гроші») виборола першість глядацьких симпатій, а відомі композитори та сонграйтери високо оцінили композицію. Саме ця пісня після конкурсу посідає перші позиції у світових рейтингах за популярністю завантажень та прослуховувань.

«Євробачення» щороку змінюється і цьогорічне не стало винятком. Окрім пісень та голосу, на конкурсі завжди цінувалося яскраве та незабутнє шоу від учасників. Але цього разу особливу увагу сфокусували на звуці, виконавській майстерності. Саме тому перше та друге місця посіли конкурсанти, котрі не показали грандіозних видовищ на сцені.

Найголовніше, що й нині ця щорічна подія вкотре об’єднала учасників з різних країн у чесній та справедливій боротьбі.

До наступного «Євробачення» – у Нідерландах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company