Мирна вода

Страшно, коли нема кому у старості подати склянку води. А ще страшніше – коли нема ЩО подати… Проблема нестачі питної води нині болюча для багатьох районів Донеччини. Чимало сіл і містечок регіону практично залишилися з цією докукою сам на сам. Проте, світ не без добрих людей: нині вже у 39 селах реалізують новий проект водопостачання.

–  Ініціювали цю богоугодну справу Адвентистська агенція допомоги і розвитку в Україні «ADRA Ukraine» спільно з дитячим фондом UNICEF,– розповідає Олександр Перетятько, селищний голова Максимівки, що у Мар’їнському районі. – Співробітники цих поважних міжнародних допорогових організацій зв’язалися з місцевими органами влади, запропонували написати проекти. Ми охоче відгукнулися на пропозицію. І незабаром Максимівка матиме  повноцінне водопостачання.

«ADRA»  допомагає людям у різних куточках планети, незважаючи на етнічну, політичну, релігійну чи іншу приналежність.  Свою діяльність в Україні розпочала нещодавно. Найбільше опікується районами, які постраждали внаслідок АТО. Відбудова зруйнованих та пошкоджених будинків, постачання продуктів та одягу, створення низки «Центрів підтримки сім’ї» – це неповний перелік реалізованого.

– Кількість проектів постійно збільшується, – пояснює Дарія Тихонова, одна із керівників проекту «ADRA Ukraine». – Масштабних, з мільйонними капіталовкладеннями, нині 7. А дрібних – у рази більше, вони з’являються з ініціативи самих людей. Наша робота в Україні не обмежується Донбасом, але там, звісно, зосереджені основні сили,

– У Вас адвентистська організація, та чи всі волонтери і співробітники повинні належати до цієї віри?

– Зовсім ні! Головне, аби було бажання допомагати людям. Звичайно, ми маємо свої цінності, яких мусить дотримуватися вся команда. Найголовніше – це поважне ставлення до людей і готовність служити їм. Повторюся:  жодної політики і жодної релігії.

Отже, бачимо, що у багатьох людей є шанс сподіватись на допомогу від «ADRA». Майже чотири десятки населених пунктів Донецької області – від Красногорівки до Маріуполя – чекають з дня на день відновлення водопостачання. А дехто – нового водогону. І нехай це лише маленький крок для покращення життя тисяч людей, що страждають від агресії, але той крок посутній. Крок мирного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company