«Мистецький променад». Від холодильника до… Лувра

Карантинне усамітнення із серіалами, відеоіграми та відкриванням холодильника у паузах одверто набридло. Так, що мимоволі повторюєш за класиком: хочеться закохатися, одружитися чи помандрувати на повітряній кулі. Не знаю, як із першими двома забаганками, а третю – помандрувати –  втілити дуже легко. Не на кулі, звісно, зате із настроєм щирого захоплення.  Всесвітня павутина надає таку можливість – цікаву  та безпечну в умовах карантину мандрівку до мистецького світу. То чому б не прогулятися залами світових музеїв?

Лувр

Мабуть, жоден, хто вже бував у Луврі, не може похизуватися, що бачив там геть усе. А тепер цього можна досягти. Замість традиційного відвідування, Лувр пропонує онлайн-екскурсії: кожен охочий зможе «прогулятися» його скарбівнями: скажімо, старовинним єгипетським крилом чи галереєю д’Аполлон.

Музей Ватикану

Ватикан ще кілька років тому відкрив віртуальний тур, тому тепер є чудова нагода прогулятися залами музею К’ярамонті, музею Пія-Клемента і Капели Нікколіні.  Коли, як не зараз, насолодитися прогулянкою Сікстинською капелою, побачити фрески Рафаеля і роботи Мікеланджело?

Ермітаж

Петербурзький Ермітаж –  один з 20-ти найбільших музеїв світу. Саме сюди, Бог зна яким побитом, потрапили полотна французького художника Анрі Матісса, картини фламандського живописця Пітера Рубенса, великого італійця Леонардо да Вінчі. Значна частина тамтешніх виставкових залів уже доступна онлайн.

Музей Прадо

Національний музей Прадо, що в іспанській столиці, – один з найбільших і значущих скарбниць європейського образотворчого мистецтва. Будівля музею – пам’ятник пізнього класицизму. Тож неодмінно відчуйте атмосферу іспанського мистецтва.

Музей Ван Гога

Художній музей Ван Гога в Амстердамі також відкрив свої онлайн-двері для всіх охочих. Ви легко можете прогулятися його залами, ознайомитися із життям митця, оглянути «Їдців картоплі», «Пшеничне поле з воронами» та чимало інших скарбів з колекції полотен і малюнків, зібраних Фондом музею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company