На черзі – НАТО

Президент Петро Порошенко підписав Закон, яким членство України в НАТО визначено одним із найголовніших пріоритетів держави. Місяць тому Верховна Рада внесла зміни до законів, що визначають напрямки зовнішньої і внутрішньої політики та національної безпеки.

Україна вже стояла на порозі НАТО, але у 2008 році, головно через наполягання третьої сторони – Росії,  Альянс відмовив нам у приєднанні до Плану дій з набуття членства. Проти ПДЧ виступили президенти Франції та Німеччини, які мотивували свою відмову слабкістю реформ, неготовністю України до виконання «натівських»  стандартів. Пізніше, за президента Януковича, Україна сама відмовився від втупу до НАТО – із закону про засади зовнішньої і внутрішньої політики зник розділ, що передбачав інтеграцію до європейського  оборонного блоку. Згодом Янукович відмовився і від асоціації з Євросоюзом, що повністю відповідало інтересам сусідки-агресорки.

Тепер Україна розпочинає цілеспрямований курс на вступ до НАТО: це зміцнить безпеку нашої країни, допоможе в обороні суверенітету і територіальної цілісності, – пише Укрінформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company