На шляху до Олімпу

Настільний теніс лише 1988 року став олімпійським видом спорту. Легкість, витримка, швидкість – ці якості справжнього професійного гравця шліфуються роками напружених тренувань, з «крові і поту». І все заради єдиної миті, коли відчуваєш справжній смак перемоги.

Кожен тенісний турнір – черговий шанс випробувати свої сили в безкомпромісній боротьбі, позмагатись із достойним супротивником, набути нових навичок.

Ось і цього разу під час традиційної щорічної «Грінченківської декади» у столичному Грінченковому університеті відбувся чемпіонат з настільного тенісу. Його учасники – досвідчені спортсмени й аматори – змагались, ніби леви, «вигризали» перемогу, не втрачаючи, звісно, спортивної честі, поважаючи одне одного і навіть підтримуючи суперника у скрутну хвилину.

Першість серед хлопців виборов Євген Донець (факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту), другий щабель –  за Станіславом Савінським (історико-філософський факультет), третім був Георгій Кирієнко (студент університетського коледжу).

Студентки також  показали чемпіонські результати: перше місце посіла Марія Шиколай з Інституту журналістики, друге – Юлія Максюта з університетського коледжу. Третьою стала Ольга Цап, представниця факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

До слова, українським спортсменам з настільного тенісу ще жодного разу не вдавалося підкорити вершини великих міжнародних змагань. Утім є надія, що це зачароване «нефартове» коло нарешті розірве спортивна зміна, яка нині гартується у таких-от локальних спортивних турнірах. І хтозна, може, будуть отими першими підкорювачами світових п’єдесталів тенісисти-грінченківці.

А чом би й ні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company