На ЗНО ще можна записатися. Не всім

Мешканцям тимчасово окупованих і непідконтрольних територій, які не мали змоги зареєструватися в основний період, учасникам АТО, а також засудженим до позбавлення волі або взятим під варту  Міносвіти продовжило  до 19 травня термін реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться на сайті міністерства.

Учасникам АТО та жителям окупованих і непідконтрольних територій, крім звичного пакета документів, потрібно подати заяву про надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус. Зокрема, копії посвідчення учасника бойових дій, довідки про безпосередню участь в АТО та паспорта громадянина України чи паспорта одного з батьків (опікунів). Докладніші рекомендації розміщено на сайті МОН, у розділі «Процедура реєстрації».

«Особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту, можуть отримати необхідну інформацію в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення ЗНО», – йдеться в офіційному повідомленні міністерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company