Нас і песиголовці прославлять

У столичному Укрінформі презентували «Чарівний світ». Таку назву отримала вітчизняна настільна гра, над якою її розробники трудилися майже рік. Тепер любителі віртуальних пригод мають змогу зануритися в автентичний світ української міфології, стати союзниками і суперниками його знакових персонажів, разом пережити драматичні історії, пройти випробування, відчути дух боротьби за правду і добро.  

Картково-змагальна гра розрахована на двох-шістьох учасників. Освоювати її премудрості можна у процесі самої гри. За словами автора та керівника проєкту Ніка Лисицького, «Чарівний світ» простий у користуванні: гру можна брати з собою до школи, в групу подовженого дня, у мандрівку.

Кожного персонажа гри наділено своїм характером, своїми здібностями та «суперсилою», яку гравець має «відкрити» та «активувати». Власне, це відкриття і впливає на дальший розвиток гри. Глибше ознайомитися з історією та здібностями персонажів допоможе QR-код, який спрямовує учасників на сайт гри.

Перший наклад «Чарівного світу»  вже розповсюджено серед визначених шкіл. Тепер автори проєкту у пошуках українського видавця, який підтримав би добру справу, допоміг видати гру справді масовим тиражем.

Нік Лисицький вірить у великі перспективи української міфології. І запевняє: наші міфічні відьми та песиголовці мають усі потенційні можливості завоювати світову популярність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company