Наше кіно підкорило Локарно

Завершився ювілейний 70-й Міжнародний кінофестиваль у швейцарському Локарно. Його справедливо вважають четвертим за своїм мистецьким впливом в Європі після Канн, Венеції та Берліна. Серед цьогорічних переможців – два українські фільми: українсько-італійський «Ізі» та «Випуск’97».

Драматична комедія режисера Андреа Маньяні «Ізі», створена за підтримки Держкіно України, здобула премію незалежних швейцарських критиків у категорії «Кращий актор» (виконавець головної ролі –  Нікола Ночелла). А короткометражку «Випуск’97» режисера Павла Острікова визнано найкращою за версією Молодіжного журі фестивалю.

Швейцарська преса пише про надзвичайний успіх «Ізі»:  у Локарно Були аншлаги. І на прем’єрі, у залі на 3000 місць, і на двох фестивальних показах, у залі на 500 місць. Програмна дирекція фестивалю була змушена організувати додатковий показ, квитки на який також розпродали.

Один з багатьох схвальних відгуків кінокритиків дав італійський корпункт всесвітньо відомого журналу Rolling Stones: «Ізі» – це дорогоцінний камінь: талант акторів виявляється не очевидно, а тонко і витончено; глибокий фільм».

Фільм поєднав драму, трилер і комедію. Йдеться про пригоди в українських Карпатах депресивного 40-річного італійця Ісідоро, колишнього красеня та успішного пілота, а тепер чоловіка, що допомагає братові-невдасі доправити до України труну з трагічно загиблим українським заробітчанином.

Бюджет стрічки – 1 мільйон 200 тисяч євро. Продюсери – Олег Щербина та Юлія Чернявська. Українська сторона забезпечила 58% загального кошторису картини, Італія – 42%.

З 14 вересня фільм «Ізі» вийде в широкий український прокат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company