Нашу Тіну вшанував японський прем’єр

Українська співачка Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії Кісідою Фуміо. Висловившу повагу посланниці України глава японського уряду подякував їй за благодійний виступ у Токіо. На цьому концерті співачка виголосила промову, в якій привернула увагу світової спільноти до війни в Україні та критичного стану людей в умовах гуманітарної кризи.

«Японія стоїть пліч-о-пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру», – сказав пан Фуміо. І наголосив: його країна сприймає війну в Україні так, ніби це сталося з нею.

«Найбільша нагорода, яка могла бути для мене в Японії, – це зустріч з Вами, – наголосила у відповідь Тіна Кароль. – Дякую за те, що Ви підтримуєте Україну, і прошу Вас продовжувати це робити».

Після зустрічі з прем’єр-міністром Японії відбулася велика пресконференція Тіни Кароль, на якій були присутні журналісти з понад 40 ЗМІ. Ще 90 представників світових медіа взяли участь онлайн.

Тіна Кароль прибула до Японії на особисте запрошення японського мільярдера Хіросі Мікітані, засновника компанії «Rakuten Group».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company