Національний відбір: «Марувіянці» і рояль із сюрпризом…

У першому півфіналі українського відбору «Євробачення» зустрілися вісім конкурсантів, а до фіналу пробилася трійка  найкращих: MARUV, «Brunettes Shoot Blondes», «YUKO». Оцінювали конкурсантів професійні виконавці й композитори: Андрій Данилко,  Джамала та Андрій Філатов (The Maneken). Перше місце в рейтинговій таблиці вони віддали зухвалій і талановитій  MARUV за «Siren song» («Пісню сирени»). Не лише перемога у півфіналі, а й сама участь у конкурсі стали для співачки несподіваними.  Продюсер Національного відбору «Євробачення» Руслан Квінта запропонував MARUV заспівати після того, як надійшла відмова від однієї із заявлених учасниць.  Судді оцінили «Пісню сирени» шістьма балами, зате глядачі віддали максимум голосів, вивівши її в лідери.
За кулісами спілкуємося із учасниками відбору.

MARUV, якими емоціями сповнилася після перемоги ?

Приємно здивована і щаслива. Вдячна всім, хто голосував за мене, хто був у залі. Моє натхнення – глядачі.

Стало популярним серед артистів давати імена своїм фан-клубам. Наприклад, у Леді Гаги є «Маленькі монстри». А як Ти називаєш своїх прихильників?

Дуже просто: «Марувіянці» (сміється). І нехай множиться сім`я моїх «похресників»!

Перше місце зі MARUV фактично  розділив інді-рок-гурт «Brunettes shoot blondes», отримавши  від глядачів і суддів по 7 балів. Нагадаємо, він уже брав участь у Національному відборі, пробився до його фіналу, але тоді перемогла Джамала. І на нашому відборі, і на «Євробаченні».  Нині хлопці виконали пісню «Hоuston» та здивували раритетним роялем, у який помістили двадцять інструментів.

Ваші перші враження.

Ми дуже виснажені, але щасливі. В сумі набрали ті ж  бали, що й MARUV, хоча й поступилися їй першим місцем.

Якщо  виборете шанс представляти Україну на «Євробаченні» в Тель-Авіві, повезете туди рояль?

Звісно. Кожному по сумці (сміються).

Третю позицію посів яскравий гурт «YUKO» з піснею «GALYNA GULIALA». Дует виконав  українськомовну фольклорну композицію  – без перекладу англійською. Професійне журі оцінило виступ «YUKO» найвище – вісьмома балами. Глядачі виявилися дещо стриманішими.

  Ваш гурт активно в соціальних мережах підтримує учасник Національного відбору KHAYAT, який виступить у наступному півфіналі. Це прояв здорової конкуренції чи дружби?

Ми до  конкурсу ставимося не зовсім як до конкурсу. Розцінюємо це як шанс розкрити свій талант. Прийшли сюди, щоб показати максимум. Для нас учасники конкурсу швидше не конкуренти, а колеги.

У першому півфіналі  глядачів чекало несподіване повернення. Під час перерви  на сцену вийшов минулорічний переможець Національного відбору «Євробачення» MELOVIN. Співак виконав новий хіт «З тобою, зі мною, і годі».

Ти знову на сцені Національного відбору

Нервував  так, як і минулого року. Ніби знову став конкурсантом. Зірковий гість —  ще більша відповідальність. Показуєш себе нового, нову історію. Наприклад, у мене стало менше чорного кольору в одязі (сміється).

Мел, а хто для тебе фаворит Національного відбору?

MARUV і гурт «KAZKA». Мені подобається MARUV, бо помітно відрізняється від інших. Вона вийшла на сцену –  і це вже зірка. Її важко не помітити. Подивимося, як у другому півфіналі заспіває Олександра Заріцька, солістка гурту «KAZKA». Тоді й поговоримо…

Від редакції.  Нагадаємо: другий півфінал Національного відбору «Євробачення»  – 16 лютого. Кому не пощастило з квитками, дивіться пряму трансляцію на Суспільному («UA: перший») та телеканалі СТБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company