Навчатимуть кризових психологів

Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Parimatch Foundation» разом з Ізраїльською коаліцією травми запускає навчальний курс «Кризова психологічна допомога», щоб поділитися з українськими психологами дієвими техніками кризової допомоги, необхідними при роботі з внутрішньо переміщеними особами різних вікових категорій. Йдеться про намір навчити максимальну кількість фахівців Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у регіонах, де перебуває найбільше внутрішніх біженців.

Першими споживачами курсу стануть 30 психологів ІРЦ Тернопільської області, департамент освіти якої зробив запит про необхідність спеціалізованого навчання. Тренерами курсу стануть ізраїльські спеціалісти. Пройшовши навчання, психологи матимуть змогу працювати з дітьми та дорослими у центрах для ВПО.

У проєкті візьме участь і Денис Денисенко – психолог, магістр управління охороною здоров’я, сертифікований гештальт-терапевт, організатор гуманітарної допомоги населенню у кризових ситуаціях. Серед матеріалів курсу – психологічні та емоційні протоколи надання першої допомоги, які використовують в Ізраїлі, США та Великобританії; прийоми самодопомоги, оцінки роботи з гострими реакціями та травмами.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company